Záruka kvality a profesionality

Rámové fasádní lešení

Rámové fasádní lešení nabízí snadnou montáž i demontáž a dá se v současnosti považovat za technologicky nejmodernější druh lešení.

Je jedním z nejpopulárnějších typů lešení a pro jeho praktičnost také nejvíce využívaný napříč soukromými i komerčními odvětvími. Rámové lešení se perfektně hodí pro jakékoliv úpravy rekonstrukčního, zateplovacího či malířského původu. Pro práce na památkách, nerovných fasádách a mostech doporučujeme však modulové lešení.

Mezi největší výhody rámového lešení patří i lehkost jednotlivých dílů a komponentů, čímž se značně snižují logistické náklady. Hlavní část rámového lešení tvoří ocelový obdélníkový rám, který poskytuje stabilitu a strukturální integritu lešení.

Díky tomu, že disponujeme i vlastním vývojovým oddělením, dobře známe naše lešení se všemi jeho kvalitami a jsme schopni jej nabídnout za velmi nízké tržní ceny. Veškerý námi nabízený sortiment splňuje požadované normy (CE, EN74, ISO atd.).

Nabízíme i možnost plnění požadavků výroby komponent na míru a na přání Vám lešení opatříme logem Vaší firmy.

Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

KVALITA | CENA | RYCHLOST

Výroba a prodej lešení

Nejnižší ceny na českém a slovenském trhu s maximální péčí o zákazníky? Jste tu správně! Nabídl vám někdo ještě výhodnější cenu? Dejte nám vědět a my se pokusíme nabídnout vám ještě lepší podmínky.

Univerzální příslušenství kompatibilní se všemi typy lešení, kompletní sady lešení či jednotlivé prvky lešení naleznete v našem internetovém obchodě. Kontaktujte náš obchodní tým ještě dnes.

Představení

Vedení společnosti

Svůj život řídím heslem, že nic není nemožné a na každý problém existuje nějaké řešení. Vím, že technologie i lešení se stále vyvíjí. Nároky zákazníků na kvalitu, bezpečnost a cenu lešení rostou. Neustále pro vás hledám nejlepší možná řešení.
Jan Drábek
Vedení společnosti
Více poslouchám, méně mluvím a vím, na co se chcete zeptat. Věřím našim produktům, firmě a dal bych za ně ruku do ohně. Náš prodejní tým je připraven s vámi osobně řešit vaše přání či požadavky s veškerou námi přirozenou péčí.
Miroslav Petráš
Obchod

O aktualitách si můžete přečíst na našem lešenářském blogu

Novinky

Expanze společnosti

METAL PARTS expanze společnosti Díky profesionálnímu teamu a vysoké kvalitě nabízeného produktu, konče prozákaznickým přístupem se naše společnost rozrůstá raketovou rychlostí, aktuálně máme již pevné obchodní vztahy nejen na Českém trhu ale také v dalších zemích po celé Evropě! Jako velmi důležitý milník v naší krátké historii, s hrdostí oznamujeme otevření stabilního prodejního místa v Itálii ve městě Brescia…

Půjčovna lešení

METAL PARTS půjčovna lešení Nezaměřujeme se pouze na obchod s novými produkty lešení, ale mezi naše další aktivity patří pronájem lešení! Poskytujeme na pronájem lešenářské systémy: RUX 65, SGB Sprint 70 a Plettac 70 Pronájmy typu dlouhodobý / krátkodobý Pronájem dalšího lešenářského vybavení jako jsou bezpečnostní sítě, výtahy, shozy sutě, mobilní ploty Dokážeme nabídnout jakékoliv…

Mobilní hliníkové věže

METAL PARTS mobilní hliníkové věže V měsíci červen 2022 naše společnost uvedla do aktuální nabídky nového zástupce mobilního hliníkového lešení. Uvedené produkty jsou systémově shodné jako s prémiovým systémem zn. BOSS, která je na českém trhu velmi známá, při shodné kvalitě materiálu a zpracování. Lehké hliníkové mobilní věže jsou ideální pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, v průmyslových provozech,…

Kontakty

Oddělení


Informace budou použity pouze v reakci na Váš požadavek a to dle zásad ochrany osobních údajů.