Záruka kvality a profesionality

Rámové fasádní lešení

Rámové fasádní lešení nabízí snadnou montáž i demontáž a dá se v současnosti považovat za technologicky nejmodernější druh lešení.

Je jedním z nejpopulárnějších typů lešení a pro jeho praktičnost také nejvíce využívaný napříč soukromými i komerčními odvětvími. Rámové lešení se perfektně hodí pro jakékoliv úpravy rekonstrukčního, zateplovacího či malířského původu. Pro práce na památkách, nerovných fasádách a mostech doporučujeme však modulové lešení.

Mezi největší výhody rámového lešení patří i lehkost jednotlivých dílů a komponentů, čímž se značně snižují logistické náklady. Hlavní část rámového lešení tvoří ocelový obdélníkový rám, který poskytuje stabilitu a strukturální integritu lešení.

Díky tomu, že disponujeme i vlastním vývojovým oddělením, dobře známe naše lešení se všemi jeho kvalitami a jsme schopni jej nabídnout za velmi nízké tržní ceny. Veškerý námi nabízený sortiment splňuje požadované normy (CE, EN74, ISO atd.).

Nabízíme i možnost plnění požadavků výroby komponent na míru a na přání Vám lešení opatříme logem Vaší firmy.

Katalog

KVALITA | CENA | RYCHLOST

Výroba a prodej lešení

Nejnižší ceny na českém a slovenském trhu s maximální péčí o zákazníky? Jste tu správně! Nabídl vám někdo ještě výhodnější cenu? Dejte nám vědět a my se pokusíme nabídnout vám ještě lepší podmínky.

Univerzální příslušenství kompatibilní se všemi typy lešení, kompletní sady lešení či jednotlivé prvky lešení naleznete v našem internetovém obchodě. Kontaktujte náš obchodní tým ještě dnes.

Představení

Vedení společnosti

Svůj život řídím heslem, že nic není nemožné a na každý problém existuje nějaké řešení. Vím, že technologie i lešení se stále vyvíjí. Nároky zákazníků na kvalitu, bezpečnost a cenu lešení rostou. Neustále pro vás hledám nejlepší možná řešení.
Jan Drábek
Vedení společnosti
Více poslouchám, méně mluvím a vím, na co se chcete zeptat. Věřím našim produktům, firmě a dal bych za ně ruku do ohně. Náš prodejní tým je připraven s vámi osobně řešit vaše přání či požadavky s veškerou námi přirozenou péčí.
Miroslav Petráš
Obchod

O aktualitách si můžete přečíst na našem lešenářském blogu

Novinky

Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 9001: Záruka kvality ve službách pro naše Klienty Vážení zákazníci, s hrdostí Vám oznamujeme, že od října jsme se stali držiteli prestižního certifikátu ISO 9001. Tato událost představuje další důkaz naší oddanosti kvalitě a spokojenosti našich klientů. Certifikát ISO 9001 je mezinárodně uznávaný standard pro řízení kvality. Jeho získání vyžaduje pečlivou analýzu a…

Expanze společnosti

METAL PARTS expanze společnosti Díky profesionálnímu teamu a vysoké kvalitě nabízeného produktu, konče prozákaznickým přístupem se naše společnost rozrůstá raketovou rychlostí, aktuálně máme již pevné obchodní vztahy nejen na Českém trhu ale také v dalších zemích po celé Evropě! Jako velmi důležitý milník v naší krátké historii, s hrdostí oznamujeme otevření stabilního prodejního místa v Itálii ve městě Brescia…

Půjčovna lešení

METAL PARTS půjčovna lešení Nezaměřujeme se pouze na obchod s novými produkty lešení, ale mezi naše další aktivity patří pronájem lešení! Poskytujeme na pronájem lešenářské systémy: RUX 65, SGB Sprint 70 a Plettac 70 Pronájmy typu dlouhodobý / krátkodobý Pronájem dalšího lešenářského vybavení jako jsou bezpečnostní sítě, výtahy, shozy sutě, mobilní ploty Dokážeme nabídnout jakékoliv…

Kontakty

Oddělení


Informace budou použity pouze v reakci na Váš požadavek a to dle zásad ochrany osobních údajů.