Záruka kvality a profesionality

Modulové lešení

Modulové (modulární) lešení je vhodné pro fasády vyšší složitosti, kde je třeba zamezit kotvení lešení do fasády, je tedy volně stojící.

Tento modulový systém nahradil starší trubkové řešení a je dnes považován za standard ve stavebnictví. Je velmi vhodné pro konstrukce, které jsou prostorově složité a nerovné, jelikož je možné tento druh lešení tvarově přizpůsobit.

Oproti rámovému lešení je tak vhodné pro rekonstrukční práce u památek nebo třeba obnovu mostů.

Naše lešení velmi dobře známe i díky tomu, že máme vlastní vývojový tým, který se stará o neustálé zlepšování jeho vlastností. Veškeré námi nabízené lešení a komponenty splňují požadované normy (CE, EN74, ISO atd.).

Nízká cena lešení je zapříčiněna tím, že jsme výhradní distributoři lešení výrobce Plettac, nedochází tedy k dalšímu přeprodeji a přidávání marže k ceně.

Zvládáme vyrábět i lešenářské komponenty na míru a na žádost Vám lešení opatříme logem Vaší společnosti.

KVALITA | CENA | RYCHLOST

Výroba a prodej lešení

Nejnižší ceny na českém a slovenském trhu s maximální péčí o zákazníky? Jste tu správně! Nabídl vám někdo ještě výhodnější cenu? Dejte nám vědět a my se pokusíme nabídnout vám ještě lepší podmínky.

Univerzální příslušenství kompatibilní se všemi typy lešení, kompletní sady lešení či jednotlivé prvky lešení naleznete v našem internetovém obchodě. Kontaktujte náš obchodní tým ještě dnes.

Představení

Vedení společnosti

Svůj život řídím heslem, že nic není nemožné a na každý problém existuje nějaké řešení. Vím, že technologie i lešení se stále vyvíjí. Nároky zákazníků na kvalitu, bezpečnost a cenu lešení rostou. Neustále pro vás hledám nejlepší možná řešení.
Jan Drábek
Vedení společnosti
Více poslouchám, méně mluvím a vím, na co se chcete zeptat. Věřím našim produktům, firmě a dal bych za ně ruku do ohně. Náš prodejní tým je připraven s vámi osobně řešit vaše přání či požadavky s veškerou námi přirozenou péčí.
Miroslav Petráš
Obchod

O aktualitách si můžete přečíst na našem lešenářském blogu

Novinky

Akční nabídka s dárkem zdarma

METAL PARTS velká “slevová Akce 2020“ – Firma METALPARTS vyrábí a prodává kvalitní kompletní systémy lešení, díly lešení, příslušenství a spotřební materiál s garantovanou kompatibilitou s většinou lešenářských systémů. Zabýváme se i individualizovanou zakázkovou výrobou a prodejem lešenářských komponentů. Spony, kotvy, rámy, podlahy, zábradlí, diagonály, patky, nosníky, žebříky označíme vaším firemním logem. Veškeré naše produkty splňují nejpřísnější…

Strategický partner – zvýšení kvality

Získali jsme strategického partnera – Firma NB Profil systém pro METALPARTS představuje výhodné propojení sil na trhu, rozšíření poskytovaných služeb a maximální komfort pro koncového zákazníka.  Pozitivním parametrem je i možnost nastavení velmi příznivé ceny našich výrobků a služeb. Zásadními body naší spolupráce je výkup lešenářských systémů, půjčovna lešení, montáž a demontáž lešenářských systémů, vlastní…

Nejmodernější lešení všech dob

Nejmodernější technologie lešení – Dočasné stavební konstrukce jsou z hlediska jejich navrhování a výroby specifické. Veškeré ocelové prvky lešení jsou povrchově upraveny žárovým zinkováním, Spojovací dílce mají elektro-galvanickou úpravu povrchů. Žebříky mezipater jsou hliníkové a veškeré dřevěné prvky jsou ošetřeny povrchovou úpravou odolávající vnějším vlivům. Všechny naše postupy výroby garantují vysokou kvalitu a dlouhou životnost.…

Kontakty

Oddělení


Informace budou použity pouze v reakci na Váš požadavek a to dle zásad ochrany osobních údajů.