Záruka kvality a profesionality

Modulové lešení

Modulové (modulární) lešení je vhodné pro fasády vyšší složitosti, kde je třeba zamezit kotvení lešení do fasády, je tedy volně stojící.

Tento modulový systém nahradil starší trubkové řešení a je dnes považován za standard ve stavebnictví. Je velmi vhodné pro konstrukce, které jsou prostorově složité a nerovné, jelikož je možné tento druh lešení tvarově přizpůsobit.

Oproti rámovému lešení je tak vhodné pro rekonstrukční práce u památek nebo třeba obnovu mostů.

Naše lešení velmi dobře známe i díky tomu, že máme vlastní vývojový tým, který se stará o neustálé zlepšování jeho vlastností. Veškeré námi nabízené lešení a komponenty splňují požadované normy (CE, EN74, ISO atd.).

Nízká cena lešení je zapříčiněna tím, že jsme výhradní distributoři lešení výrobce Plettac, nedochází tedy k dalšímu přeprodeji a přidávání marže k ceně.

Zvládáme vyrábět i lešenářské komponenty na míru a na žádost Vám lešení opatříme logem Vaší společnosti.

KVALITA | CENA | RYCHLOST

Výroba a prodej lešení

Nejnižší ceny na českém a slovenském trhu s maximální péčí o zákazníky? Jste tu správně! Nabídl vám někdo ještě výhodnější cenu? Dejte nám vědět a my se pokusíme nabídnout vám ještě lepší podmínky.

Univerzální příslušenství kompatibilní se všemi typy lešení, kompletní sady lešení či jednotlivé prvky lešení naleznete v našem internetovém obchodě. Kontaktujte náš obchodní tým ještě dnes.

Představení

Vedení společnosti

Svůj život řídím heslem, že nic není nemožné a na každý problém existuje nějaké řešení. Vím, že technologie i lešení se stále vyvíjí. Nároky zákazníků na kvalitu, bezpečnost a cenu lešení rostou. Neustále pro vás hledám nejlepší možná řešení.
Jan Drábek
Vedení společnosti
Více poslouchám, méně mluvím a vím, na co se chcete zeptat. Věřím našim produktům, firmě a dal bych za ně ruku do ohně. Náš prodejní tým je připraven s vámi osobně řešit vaše přání či požadavky s veškerou námi přirozenou péčí.
Miroslav Petráš
Obchod

O aktualitách si můžete přečíst na našem lešenářském blogu

Novinky

Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 9001: Záruka kvality ve službách pro naše Klienty Vážení zákazníci, s hrdostí Vám oznamujeme, že od října jsme se stali držiteli prestižního certifikátu ISO 9001. Tato událost představuje další důkaz naší oddanosti kvalitě a spokojenosti našich klientů. Certifikát ISO 9001 je mezinárodně uznávaný standard pro řízení kvality. Jeho získání vyžaduje pečlivou analýzu a…

Expanze společnosti

METAL PARTS expanze společnosti Díky profesionálnímu teamu a vysoké kvalitě nabízeného produktu, konče prozákaznickým přístupem se naše společnost rozrůstá raketovou rychlostí, aktuálně máme již pevné obchodní vztahy nejen na Českém trhu ale také v dalších zemích po celé Evropě! Jako velmi důležitý milník v naší krátké historii, s hrdostí oznamujeme otevření stabilního prodejního místa v Itálii ve městě Brescia…

Půjčovna lešení

METAL PARTS půjčovna lešení Nezaměřujeme se pouze na obchod s novými produkty lešení, ale mezi naše další aktivity patří pronájem lešení! Poskytujeme na pronájem lešenářské systémy: RUX 65, SGB Sprint 70 a Plettac 70 Pronájmy typu dlouhodobý / krátkodobý Pronájem dalšího lešenářského vybavení jako jsou bezpečnostní sítě, výtahy, shozy sutě, mobilní ploty Dokážeme nabídnout jakékoliv…

Kontakty

Oddělení

Smluvní partner pro oblast Plzeňského kraje


Informace budou použity pouze v reakci na Váš požadavek a to dle zásad ochrany osobních údajů.