METAL PARTS velká “slevová Akce 2020“

– Firma METALPARTS vyrábí a prodává kvalitní kompletní systémy lešení, díly lešení, příslušenství a spotřební materiál s garantovanou kompatibilitou s většinou lešenářských systémů.

Zabýváme se i individualizovanou zakázkovou výrobou a prodejem lešenářských komponentů. Spony, kotvy, rámy, podlahy, zábradlí, diagonály, patky, nosníky, žebříky označíme vaším firemním logem.

Veškeré naše produkty splňují nejpřísnější bezpečnostní požadavky a normy dle ČSN.

Zajišťujeme komplexní servis, odborné poradenství, flexibilní předprodejní, prodejní i poprodejní podporu. 

Jsme obchod s nejnižšími cenami na trhu. Velmi si ceníme našich klientů a partnerů, proto jsme od září 2020 pro vás připravili speciální akci.

K nákupu lešení nad 500 m2 dodáme záchytné bezpečnostní sítě zdarma a jako dárek k objednávce přidáme lešenářskou ráčnu.

Akce platí pro celou Českou republiku, lešení dodáme na místo vlastní autodopravou. Kompletní systémy lešení, díly lešení, příslušenství i spotřební materiál máme skladem. Garantujeme okamžité dodání.

Kompletní servis zajišťujeme kvalitně, spolehlivě s dodržením dohodnutých termínů.

Nemáte-li k dispozici dostatek prostředků pro financování objednávky, zajistíme pro vás nejvýhodnější financování na trhu.

Sdělte nám vaše požadavky a parametry poptávaných lešenářských systémů a my vám zpracujeme cenovou nabídku včetně výpisu potřebných komponentů.

 

Kontaktujete náš obchodní tým ještě dnes.