Získali jsme strategického partnera

– Firma NB Profil systém pro METALPARTS představuje výhodné propojení sil na trhu, rozšíření poskytovaných služeb a maximální komfort pro koncového zákazníka.  Pozitivním parametrem je i možnost nastavení velmi příznivé ceny našich výrobků a služeb.

Zásadními body naší spolupráce je výkup lešenářských systémů, půjčovna lešení, montáž a demontáž lešenářských systémů, vlastní doprava a v neposlední řadě školení pro lešenáře.

●       Vykupujeme nevyužívané značkové rámové lešení. Jsme připraveni od vás vykoupit jakékoliv množství lešení od jednotlivých dílů po rozsáhlé sestavy. Za vaše lešení zaplatíme nejlepší možnou cenu a peníze Vám vyplatíme okamžitě v hotovosti. Lešení vykoupíme včetně veškerých přikoupených komponentů.  Celou transakci můžeme bez ohledu na množství materiálu provést okamžitě v momentě vaší potřeby. Výkup lešení realizujeme po celé ČR.

●       Zapůjčení lešení je správnou volbou nejen pro rozsáhlé projekty, ale hlavně pro malé firmy a soukromé osoby. Zákazníkovi odpadá potřeba skladovacích prostor a s tím spojených nákladů.  Půjčovna je dobrou volbou i při sezonním využití lešení.  Naše lešení je pro vás okamžitě připraveno v bezvadném a odborně servisovaném stavu.

●     Pro lešení, jak zakoupené, tak půjčené, můžeme zajistit odbornou a bezpečnou montáž i demontáž.

●    Nákladní dopravu realizujeme po celé ČR včetně omezených zelených zón. Poskytujeme stavební autodopravu s valníky s hydraulickou rukou o nosnosti 15 tun. Pro sypké materiály používáme sklopné soupravy s nosností 6 tun. Ve vozovém parku nechybí ani kontejnerové systémy například pro nakládání s odpady, odvoz sutě a jiného stavebního odpadu.

●    Nyní zajistíme základní i periodické školení pro lešenáře s následným vystavením lešenářského průkazu s dobou platnosti 5 let.

Navázáním spolupráce s NB Profil systém získala firma METALPARTS nové možnosti. Společně vytváříme jedinečnou synergii odborných znalostí, zkušeností pro opravdu kompletní péči o zákazníka.