Nejmodernější technologie lešení

– Dočasné stavební konstrukce jsou z hlediska jejich navrhování a výroby specifické. Veškeré ocelové prvky lešení jsou povrchově upraveny žárovým zinkováním, Spojovací dílce mají elektro-galvanickou úpravu povrchů. Žebříky mezipater jsou hliníkové a veškeré dřevěné prvky jsou ošetřeny povrchovou úpravou odolávající vnějším vlivům. Všechny naše postupy výroby garantují vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Zpracování splňuje veškerá bezpečnostní kritéria a normy.

Lešení musí být kvalitně zpracované, dostatečně tuhé a stabilní. Je zajišťováno systémem kotev a úhlopříčných ztužujících dílců. Nedostatečné zakotvení má vliv nejen na stabilitu, ale i únosnost sloupků lešení. Zatížení působící na lešení není jen stavební materiál a pracující na podlahách. U venkovních lešení je podstatnou složkou i zatížení větrem, zejména pokud se jedná o lešení zakrytá bezpečnostní sítí nebo plachtou. Naše dodávané systémy jsou navržené s dodržením všech principů správného kotvení a ztužení. Nepodceňujeme žádná rizika.

Z hlediska rychlosti a bezpečnosti montáže jsou výhodná moderní rámová lešení a modulová lešení. Naší snahou je maximálně podporovat bezpečnou montáž. Ke zvýšení bezpečnosti montáže přispívá i tendence ke snižování hmotnosti dílců. Máme vlastní oddělení vývoje, které neustále pracuje na vývoji a testování montážních doplňků, definování kotvících bodů na lešeňových dílcích, vývoji dílců a postupů, které vedou lešenáře k bezpečnému chování.

Jsme připraveni řešit speciální požadavky na výrobu komponent na míru. Na přání obrandujeme lešení, tedy opatříme jednotlivé dílce logem Vaší firmy. Tak se i prostředek vaší práce stane Vaší vizitkou, nevím zajistí identifikaci jednotlivých částí při transportu a multisystémových řešení.

Dostatečný kapitál, skladová vybavenost, moderní technické vybavení  a hlavně zkušenosti týmu firmy METALPARTS s.r.o. je zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb. Naše certifikované zboží se vyznačuje vysokou kvalitou splňující veškeré normy v tomto odvětví (CE, EN74, ISO atd.)